BAŞKAN YILMAZ'DAN TURUNÇLU MAHALLESİ'NE ZİYARET

BAŞKAN YILMAZ'DAN TURUNÇLU MAHALLESİ'NE ZİYARET

BAŞKAN YILMAZ'DAN TURUNÇLU MAHALLESİ'NE ZİYARET

Turunçlu Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yılmaz; "Modern, nitelikli ve kalıcı hizmetlerle ilçemizin çehresini değiştirmeye devam edeceğiz" dedi.

 

Toroslar Belediyesi'nce Turunçlu Mahallesi'nde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışması, mahalle sakinlerinden tam not aldı. Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, asfalt çalışması yapılan Turunçlu Mahallesi'nde incelemelerde bulundu.

 

Finişerle sıcak asfalt serim çalışmalarını yerinden inceleyen Başkan Yılmaz, aynı zamanda esnafları da ziyaret ederek istek ve önerilerini dinledi.

 

Mahalle Muhtarı Mehmet Nedim Zertürk'ün de eşlik ettiği mahalle gezisi sırasında vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Yılmaz, ilçenin bir çok noktasında asfalt çalışmalarına hız verdiklerini ve ihtiyaç duyulan sokakları program dahilinde asfaltlamaya devam edeceklerini söyledi.

 

Saha çalışmalarını titizlikle takip eden Başkan Yılmaz; "Hemşehrilerimizin taleplerini ilk ağızdan dinleyip eksikleri gidermek ve yanlarında olduğumuzu göstermek için buradayız. Amacımız, Toroslar'ımıza en iyi hizmeti sunmaktır. Yeter ki esnafımızın işi iyi olsun, halkımızın yüzü gülsün. Bugünleri sağlıklı bir şekilde atlatabilmeyi temenni ediyoruz" diye konuştu.

 

 

"Başkanımızın Ziyareti Bizleri Memnun Etti"

 

Muhtar Zertürk ise yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Şahsım ve mahallelim adına Toroslar Belediye Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz" dedi.

 

Mahalle sakinleri ve bölge esnafı da Başkan Yılmaz'a gösterdiği ilgiden ve yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.