TELEFON GASP EDEN ŞAHISLAR YAKALANDI
TELEFON GASP EDEN ŞAHISLAR YAKALANDI
![TELEFON GASP EDEN ŞAHISLAR YAKALANDI](https://www.mersaderhaber.com/uploads/images/image_750x_620511c3bc602.jpg)
Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerimizce yapılan çalışmalarda Ö.F.K. isimli şahsı darp ederek telefonunu gasp eden, Ö.Ç. isimli şahsın ve Suça Sürüklenen S.D., F.C.T., E.C.S. ve B.S. isimli şahısların tespiti üzerine 5 şahsa yapılan operasyonda 2 adet telefon ele geçirilirken yakalanan şahıslar adli mercilere sevk edildi.
Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.