“Barbaros Şansal ile Bir Küçük Türkiye Hikayesi” Türkiye Prömiyerini Mersinlilerle Birlikte Yapıyor

“Barbaros Şansal ile Bir Küçük Türkiye Hikayesi” Türkiye Prömiyerini Mersinlilerle Birlikte Yapıyor

“Barbaros Şansal ile Bir Küçük Türkiye Hikayesi” Türkiye Prömiyerini Mersinlilerle Birlikte Yapıyor

Mezitli Belediyesi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında ünlü modacı Barbaros Şansal’ı muhteşem bir gösteride gençlerle buluşturacak. Barbaros Şansal’ın kendi hazırladığı anlatımlı kartografiden oluşan “Barbaros Şansal ile Bir Küçük Türkiye Hikayesi” Hamburg’ta gerçekleştirdiği dünya prömiyerinin ardından Türkiye’deki ilk gösterisini Mezitli Belediyesi Amfitiyatro’da yapacak. 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü saat 20.30’da gerçekleşecek gösteriye Berkan gitarıyla, Mine’de sesiyle eşlik edecek.

1960 yılından başlayarak ülkemizde yaşanan siyasi, toplumsal ve ekonomik dönemlerin öykülendirilerek moda gösterisi eşliğinde anlatıldığı gösteriye interaktif olarak izleyiciler de ortak edilecek.

“Gösteride konuklara, 1960 yılından yakın tarihimize kadar olan bir süreçte; anılar, coşkular, yaşanmışlıklar ve acıları anlatacağız. Yakın döneme birlikte tanıklık edeceğiz. Moda olacak, müzik olacak, mizah olacak” diyen Şansal, tüm sanatseverleri, Cumhuriyet ve Atatürk sevdalılarını beklediklerini söyledi.

Daha önce “Yıldırım Mayruk ile Adım Adım Cumhuriyet” defilesi kapsamında Barbaros Şansal ile Mersinlileri bir araya getirdiklerini hatırlatan Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, “Artık kendisini de Mezitlili olarak gördüğümüz Sayın Barbaros Şansal yine Mersinlilerle muhteşem bir gösteride bir araya gelecek. “Barbaros Şansal ile Bir Küçük Türkiye Hikayesi” ile  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarının ilk ayağını başlatacağız. Amfi Tiyatromuz gelen konuklarımızın unutulmaz bir akşam yaşayacaklarına inanıyorum. Tüm Atatürk ve Cumhuriyet sevdalılarını 18 Mayıs Çarşamba 20.30’da “Barbaros Şansal ile Bir Küçük Türkiye Hikayesi” gösterisine ve 19 Mayıs Perşembe günü saat 19.30’da “Mezitli’de 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü ve Konserine” bekliyoruz” dedi.