MERSİN'DEN HATAY'A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

MERSİN'DEN HATAY'A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

MERSİN'DEN HATAY'A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

MERSİN'DEN HATAY'A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

 

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz; MHP heyetiyle birlikte Hatay'da bir dizi ziyaret gerçekleştirerek, meydana gelen yangından dolayı geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Başkan Yılmaz, hafta sonu MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Belediye Başkanları ve Meclis Üyeleriyle birlikte Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül'ü makamında ziyaret etti. Ardından Başkan Gül ile birlikte yangının yaşandığı bölgede de incelemelerde bulunuldu.

 

Burada da vatandaşlarla bir araya gelen heyet; "Böyle bir felaketin bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz. Her zaman yardıma ve desteğe hazırız" dedi.

 

Mersinli başkanlara ziyaret ve desteklerinden dolayı teşekkür eden Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül ise; "Buraya gelip bizi sormanız ve görmeniz bile yeter. Allah sizlerden razı olsun" diye konuştu.

 

"Ormanlarımız, Bizim Oksijen Alanlarımız"

 

Yangının kontrol altına alınmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz; "Ormanlarımız, bizim oksijen alanlarımız. Vatandaşlarımızın bu konularda duyarlılık göstererek dikkatli olmaları çok önemli. Bu yangına sebebiyet verenlerin en kısa sürede hak ettiği cezayı almaları temennimiz. Yangından etkilenen tüm  canlara geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" ifadelerini kullandı.

 

Başkan Yılmaz, MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Belediye Başkanları ve Meclis Üyeleriyle birlikte MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal'ı da ziyaret ederek, burada da görüş alışverişinde bulundular.